Kurumsal

2018 yılında kurulan Burger Klasik sizlere “en iyi” burger lezzetini sunmak için yola çıktı. Uzun süredir yaptığımız lezzet çalışmalarının neticesinde hazırladığımız burger çeşitleri ile sizlere bambaşka bir lezzet deneyimi yaşama imkanı sunuyoruz. Ürün çeşitlerimizde % 100 dana eti veya tavuk eti (tavuk burger) kullanılmaktadır. Hazır menü olarak siparişini verebileceğiniz bu özel lezzetleri kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Kurumsal

Acıktığınızda size sadece bir tık uzaklıkta olan sitemize tıklayarak en leziz burger çeşitlerinin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Artık klasik burger tadını unutun! Bir burger madeni olan sitemizde damaklarınıza layık lezzetler size göz kırpıyor. Dana eti ile hazırladığımız burger çeşitlerini denediğinizde bir daha bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz!

Kızarmış patates ve kızarmış soğan halkaları eşliğinde keyifle tüketebileceğiniz burger lezzetlerine yepyeni bir soluk kazandırdık. Özenle hazırladığımız burger çeşitlerimizin her biri bir diğer çeşidimizin en güçlü rakibi! Çeşitlerimizin tümünü denediğinizde siz de karar vermekte zorlanacaksınız. Sizleri eşsiz lezzeti ile bambaşka bir dünyaya götürecek olan burger çeşitlerimizle hemen tanışın. Sipariş verin, lezzet ayağınıza gelsin!

BİZİ TANIYIN
0